O SPOLEČNOSTI VIPS GAS S.R.O. - ZNAČKA IMMERGAS

Společnost VIPS gas s.r.o. vznikla v roce 1990 spojením odborníků zabývajících se tepelnými zařízeními na plyn a topný olej. Na náš trh v roce 1992 přivedla známou italskou firmu LAMBORGHINI a její výrobní program v oblasti vytápění.

V roce 2005 ke společnosti přistoupila zahraniční finanční skupina IMMERFIN S.p.A, jež je mimo jiné vlastníkem firmy IMMERGAS S.p.A, jednoho z největších výrobců plynových nástěnných kotlů na světě. Toto spojení umožnilo firmě VIPS gas s.r.o. posílení její pozice na českém trhu.

foto-firma-2010

Obchodní a servisní firma VIPS gas s.r.o. vsadila na špičkovou odbornost při nákupu, prodeji a servisu v oblasti vytápění. Informace od výrobců doplněné o vlastní poznatky a zkušenosti z bohaté praxe předává ve svém špičkově vybaveném školicím středisku obchodním zástupcům, prodejcům, instalatérům, projektantům a servisním technikům.

Zákazníkům tak poskytuje maximum informací při nákupu technicky vyspělých výrobků a technologií. Velkou pozornost přitom věnuje zajištění spolehlivého servisu. 

 


 
K firemní filosofii patří, že k úspěšnému obchodu s technicky vyspělými výrobky nestačí pouze obchodní talent, ale je nutná také vysoká odbornost a profesionální přístup. Společnost proto aktivně spolupracuje i při vývoji nových výrobků a pečlivě vybírá ty, které najdou uplatnění na českém trhu.